Засідання Вищої ради правосуддя, онлайн-трансляція

10:00, 12 февраля 2019
На порядку денному — розгляд важливих питань.
Засідання Вищої ради правосуддя, онлайн-трансляція

У вівторок, 12 лютого, о 10:00 відбудеться чергове засідання Вищої ради правосуддя.

На засіданні ВРП розгляне клопотання заступника генерального прокурора Столярчука Ю.В. про тимчасове відсторонення судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Пустовіта Олексія Григоровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Також розглядатиметься клопотання заступника генерального прокурора — керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. про продовження строку тимчасового відсторонення судді Турківського районного суду Львівської області Луки Михайловича Кріля від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Планується розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів, а також щодо переведення суддів.

Крім того, на засіданні ВРП розгляне матеріали про звільнення з посад суддів на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища рада правосуддя обов’язково розгляне матеріали щодо наявності підстав для притягнення судді окружного адміністративного суду міста Києва Бачуна Олега Володимировича до дисциплінарної відповідальності.

З детальним проектом порядку денного можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП відсторонила від здійснення правосуддя суддю Заводського районного суду Запоріжжя Олександра Івановича Федоренка.

Також Вища рада правосуддя ухвалила рішення про переведення суддів з Херсону.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Столичне управління юстиції прозвітувало про свою роботу
Сегодня день рождения празднуют
 • Валерий Давидюк
  Валерий Давидюк
  председатель Хозяйственного суда Житомирской области
 • Елена Соколова
  Елена Соколова
  судья Окружного административного суда Киева
 • Виталий Цыктич
  Виталий Цыктич
  заместитель председателя Шевченковского районного суда Киева