ВРП ухвалила рішення про переведення суддів з Херсону

14:13, 7 февраля 2019
Суддів перевели до Херсонського міського суду Херсонської області.
ВРП ухвалила рішення про переведення суддів з Херсону

У четвер, 7 лютого, Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо переведення суддів Суворовського районного суду міста Херсона. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Указом Президента України від 19 січня 2016 року №15/2016 «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» Дніпровський районний суд міста Херсона, Комсомольський районний суд міста Херсона та Суворовський районний суд міста Херсона ліквідовано та утворено Херсонський міський суд.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» встановлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України своїм рішенням рекомендувала зазначених суддів для переведення до Херсонського міського суду Херсонської області.

Відповідно до частини третьої статті 82 цього Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила перевести суддів:

Суворовського районного суду міста Херсона Зуб Ірину Юріївну — на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області;

Суворовського районного суду міста Херсона Рябцеву Марію Сергіївну — на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд питання щодо переведення судді Суворовського районного суду міста Херсона Корецького Дмитра Борисовича на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що  5 лютого Вища рада правосуддя розглянула повідомлення судді господарського суду Черкаської області Хабазні Юрія Андрійовича про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Податкові спори: погляд з Польщі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова