Окупанти заманюють китайських туристів в анексований Крим

16:15, 15 марта 2019
Мандрівникам пропонують взяти участь у так званих «військово-патріотичних» маршрутах
Окупанти заманюють китайських туристів в анексований Крим

Російські окупанти активно запрошують туристів з Китаю в незаконно анексований Крим. Відпочиваючим пропонують взяти участь у «військово-патріотичних» маршрутах.

Так, у російському посольстві в Пекіні організовують виставку, де збираються рекламувати відпочинок на окупованому півострові для китайських туристів. Про це йдеться у повідомленні так званого «Міністерства курортів і туризму півострова». «Туристичний потік з Китаю до Криму в порівнянні з минулим роком збільшився практично у два рази й продовжує зростати», — звітують в окупаційній адміністрації.

Раніше там хизувались тим, що від початку року півострів начебто прийняв 5,6 мільйона туристів, що майже на третину більше порівняно з показниками 2017 рік.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що в Криму окупанти знищують пам'ятник архітектури світового значення. В Бахчисараї знищують Ханський палац.

Також ми повідомляли, що Рада безпеки ООН обговорить агресію Кремля. Для України важливо організувати обговорення ситуації в Криму на 5-у річницю окупації.

До того ж, ми писали, що канадського журналіста не впустили в Україну через відвідування окупованого півострова. Журналісту заборонили в'їзд в Україну на 3 роки.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрій Богдан про зміни до КПК щодо прав адвокатів, слідчих та прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Булгакова
  Ирина Булгакова
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Лилия Катеринчук
  Лилия Катеринчук
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Татьяна Войтенко
  Татьяна Войтенко
  судья Подольского районного суда Киева