Справа екс-депутата Мартиненка: суд досліджує докази

18:10, 19 марта 2019
У Шевченківському райсуді Києва відбулось чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням низки осіб.
Справа екс-депутата Мартиненка: суд досліджує докази

За участі прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Шевченківському районному суді Києва 19 березня відбулось чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням низки осіб, у тому числі екс-народного депутата Миколи Мартиненка, а також діючих і колишніх посадових осіб ДП «СхідГЗК» та ДП «НАЕК Енергоатом». Про це повідомляє прес-служба САП.

Судом досліджено докази, здобуті в результаті виконання запиту про міжнародну правову допомогу, що полягав у отриманні фінансових документів австрійської компанії «ШТОЄРМАН» (переможця конкурсу з закупівлі урану для ДП «СхідГЗК»), та проведення обшуку за місцем проживання її керівників.

Відповідно до визначеного раніше судом порядку, наступне судове засідання відбудеться о 9:00 2 квітня 2019 року.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що у Шевченківському районному суді Києва відбулося чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням низки осіб, у тому числі екс-народного депутата М. Мартиненка, а також діючих і колишніх посадових осіб ДП «СхідГЗК» та ДП «НАЕК «Енергоатом» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 209 КК України, а саме: заволодіння коштами вказаних підприємств в особливо великих розмірах, створення злочинної організації та легалізаця (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Микола Матущак
  Микола Матущак
  суддя Хмельницького апеляційного суду
 • Галина Шашуріна
  Галина Шашуріна
  суддя Сихівського районного суду м. Львова
 • Віктор Кичун
  Віктор Кичун
  суддя Конституційного Суду України
загрузка...