Пільги і матеріальна допомога: що отримають добровольці у Києві

03:00, 5 апреля 2019
На виплати міською соціальною програмою передбачено 131,4 млн гривень.
Пільги і матеріальна допомога: що отримають добровольці у Києві

У 2019 році воїнів-добровольців Києва вперше забезпечать матеріальною підтримкою і пільгами, які надаються учасникам бойових дій на Донбасі і членам їх сімей. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Уже найближчим часом буде здійснено 26 269 виплат щорічної матеріальної допомоги учасникам АТО, в тому числі воїнам-добровольцям, які отримають таку виплату вперше» йдеться у повідомленні.

Розмір зазначеної допомоги становить 5 тис. грн на одну людину. Кошти перерахують на картку киянина. На ці виплати міською соціальною програмою передбачено 131,4 млн гривень.

По 5 тисяч гривень щорічної матеріальної допомоги після особистих звернень зможуть отримати і члени сімей учасників АТО, які знаходяться в полоні або пропали безвісти. Крім того, сім київських сімей загиблих бійців отримають у квітні по 5 тис. грн допомоги на поховання. Разом з тим, члени сімей загиблих або померлих учасників АТО, як і рідні загиблих або померлих учасників Революції Гідності, отримають на рахунок картки киянина по 25 тисяч гривень щорічної допомоги. З міського бюджету будуть здійснені 573 такі виплати на загальну суму понад 14 млн грн.

Нагадаємо,  раніше «Судово-юридична газета» писала, що киянам надаватимуть матеріальну допомогу онлайнУ столиці запущено у тестовому режимі онлайн-програму «Соціальні послуги».

Також ми повідомляли, що в Україні збільшилися виплати за лікарняними.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Андрій Дришлюк
    Андрій Дришлюк
    заступник голови Одеського апеляційного суду
  • Наталія Кухарська
    Наталія Кухарська
    суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області
загрузка...