Вищий антикорупційний суд днями розпочне роботу: що відомо

09:31, 9 апреля 2019
Відповідний Указ Петро Порошенко планує підписати вже цього тижня.
Вищий антикорупційний суд днями розпочне роботу: що відомо

Вищий антикорупційний суд України днями має розпочати роботу. Відповідний Указ Петро Порошенко планує підписати вже цього тижня.

«Цього тижня має бути підписаний мій Указ, і ми маємо запустити антикорупційний суд», — повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко підкреслив, що конкурс на посади суддів Антикорупційного суду «був проведений блискуче за участі Ради міжнародних експертів та визнаний у всьому світі».

Президент також зауважив, що початок роботи Антикорупційного суду — це «реалізація того, що записано в Конституції щодо членства України в ЄС та НАТО», як і кроки із захисту активістів, які мають право на протест.

«І ніхто не має позбавити їх цього права, бо головне наше досягнення — це самі вибори, які визнані світом як найдемократичніші за весь час існування нашої держави. Подивіться, що відбувається у нашого північного сусіда, — там виборів взагалі немає, а сьогодні, в цей день, у ці два тижні все залежить абсолютно від вас», — зауважив Петро Порошенко.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що 1 квітня, відбулося урочисте відкриття Орієнтаційної програми навчання рекомендованих Вищою радою правосуддя кандидатів для призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду, яке триватиме три тижні.

Крім того, Вища рада правосуддя внесла подання Президенту України про призначення суддів Антикорупційного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заборона українцям володіти земельними ділянками у Криму: як уберегти власність
Заборона українцям володіти земельними ділянками у Криму: як уберегти власність
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Могил
    Сергій Могил
    суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
  • Ніна Пелипенко
    Ніна Пелипенко
    суддя Східного апеляційного господарського суду
загрузка...