Сергій Верланов став головою Державної податкової служби

15:44, 23 апреля 2019
У конкурсі він випередив Дмитра Олексієнка та Сергія Петухова.
Сергій Верланов став головою Державної податкової служби

Комісія з питань вищого корпусу державної служби за результатами конкурсу на посаду голови Державної податкової служби оголосила переможцем Сергія Верланова. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Ярослав Романчук.

«Я в якості офіційного експерта від Української Ради бізнесу брав участь у всіх засіданнях Комісії по проведенню конкурсів на зайняття вакантних посад голів ДПС і ДМС»,  повідомив він.

У Міністерстві фінансів України підтвердили цю інформацію. «Трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свої програми розвитку Служби у вигляді презентаціі, а потім протягом години відповідали на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів комісіі, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість. С. Верланов отримав сумарно 16,45 балів, С. Петухов — 13,54 бала, Д. Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання. За результатами оцінювання кандидатів комісія рекомендувала Кабінету міністрів України призначити Сергія Верланова головою Державноі податковоі служби»,  йдеться у повідомленні.

Як стало відомо «Судово-юридичній газеті», у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби проходили троє кандидатів: Дмитро ОлексієнкоСергій Петухов та Сергій Верланов.

Також ми писали, що Кабінет міністрів України прийняв з доопрацюванням умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голови Державної податкової служби України та голови Державної митної служби України. Кандидати на зазначені посади повинні мати вищу освіту за ступенем магістра і загальний стаж роботи не менше семи років. Також від кандидатів вимагається досвід роботи на посадах державної служби.

Крім того, Кабінет міністрів України оголосив конкурс на зайняття посади голови Державної митної служби

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Зубченко
  Інна Зубченко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Юрій Чопко
  Юрій Чопко
  суддя Господарського суду Тернопільської області
 • Віктор Школяров
  Віктор Школяров
  суддя Верховного Суду України
 • Сергій Гирич
  Сергій Гирич
  голова Личаківського районного суду м. Львова
загрузка...