У морзі на Київщині загубили покійника: є відео

01:00, 15 мая 2019
На працівників моргу вже написали заяву до поліції про службову недбалість.
У морзі на Київщині загубили покійника: є відео

На Київщині в морзі переплутали тіла двох померлих. Перша родина поховала не свого родича і навіть не помітила цього. Помилку виявили лише тоді, коли другій родині привезли труну не з тим тілом. Про це повідомляє ТСН.

«Знайшли відповідальну, яка одягала тіло і кладала у труну. Коли почали з'ясовувати, виявилося, що тіло забрали в суботу, а в неділю був похорон»,  розказує син померлого Олександр Оніпко. Далі люди поїхали до сім’ї, якій помилково віддали тіло їхнього дідуся. З труною, в якій був чужий небіжчик. Ті відразу впізнали свого родича, а питання, як могли поховати не ту людину, відповіді не знайшли.

Того ж дня провели ексгумацію та перепоховали вже свого дідуся. У родині, яка поховала чужого небіжчика, те, що недобачили, виправдовують шоком. Кажуть, що тіло видали за документами. Брат з донькою не звернули уваги і на те, що їхній родич був з волоссям, а видали їм лисого. Кажуть, що напередодні їм пропонували послугу гоління небіжчика.

У районній лікарні, в морзі якої переплутали тіла, ситуацію не коментують. Кажуть лише, що проводиться службова перевірка.

Обидві родини вже написали заяви до поліції про службову недбалість працівників моргу. Олександр каже, що у лікарні звинувачують родичів, які недобачили.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що під Одесою затримали чоловіка, який вбив власну доньку.  

Крім того, стало відомо, що на Рівненщині жінка сховала мертве немовля у підсобці. Горе-матір наковталась пігулок для того, щоб викликати передчасні пологи.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...