Задушив сина та закопав за хатою: у моторошній справі є подробиці

08:00, 25 мая 2019
Чоловік вчинив такий злочин, бо боявся, що з появою малюка у них заберуть двох інших дітей.
Задушив сина та закопав за хатою: у моторошній справі є подробиці

Уродженець села Клюси Сновського району Чернігівської області задушив свого сина та закопав за хатою. Про це стало відомо з вироку суду.

Відомо, що дитина виявилася небажаною для родини. Після народження хлопчика чоловік наполягав позбутися маляти. 12 лютого, коли дружина відійшла від малюка, Іван С. задушив сина подушкою на печі, після чого загорнув у сорочку, відніс до клуні і там закопав.

Чоловік вчинив такий злочин, бо боявся, що з появою малюка у них заберуть двох інших дітей. Саме так він стверджував під час досудового розслідування та слідчого експерименту. Однак у суді обвинувачений все заперечив і провину переклав на дружину: він начебто тільки закопав дитя, а оговорив він себе через тиск поліції.

Натомість дружина вказала, що вбивцею був саме чоловік. Вона не хотіла позбавляти дитину життя, але маля і для неї виявилося небажаним, тож вона хотіла покинути сина біля пологового будинку. Жінка до лікарів не зверталася, народила вдома і нікому про це не говорила.

Дослідивши всі докази і вислухавши свідків, суд покарав Івана С. 15 роками в’язниці.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що на Хмельниччині у селі Пліщин на подвір’ї одного з будинків сталося жахливе вбивство: 33-річний чоловік вилами вбив свою 75-річну бабусю

Крім того, ми писали, що під Києвом, у селі Калинівка стався замах на вбивство.: чоловік під час сварки з товаришем порізав йому горло.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
КСУ: не можна ставити виконання судового рішення в залежність від майнового стану особи
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Зоряна Чевилюк
    Зоряна Чевилюк
    судья Хмельницкого горрайсуда Хмельницкой области