Судова реформа та її результати будуть ревізовані, – заступник Глави АП Руслан Рябошапка

21:43, 14 июня 2019
Президент ухвалив рішення створити експертну групу для оцінки результатів проведеної судової реформи.
Судова реформа та її результати будуть ревізовані, – заступник Глави АП Руслан Рябошапка

Заступник Глави Адміністрації Президента Руслан Рябошапка 14 червня 2019 року зробив заяву щодо судової реформи. Про це повідомляється на сайті Президента.

«Ми занепокоєні ситуацією, що складається останнім часом у зв’язку з проголошенням різними судовими інстанціями (зокрема «реформованими») судових рішень, що, на думку юристів, не ґрунтуються на вимогах Конституції України та закону.

Ухвалення таких рішень продовжує руйнувати довіру до судової системи, яка й так не є високою.

Вважаємо, що наявність низки подібних судових рішень є очевидним свідченням провалу судової реформи, яка відбувалася під контролем Адміністрації колишнього Президента України. 

У зв’язку з цим Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення створити експертну групу для оцінки результатів проведеної «судової реформи» та підготовки законодавчих і практичних кроків для невідкладного вирішення проблем функціонування судової гілки влади.

Крім того, як і все українське суспільство, ми очікуємо швидкої та принципової реакції Вищої ради правосуддя на такі рішення», - йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що український офіс Ради Європи оприлюднив звіт «Оцінка судової реформи в Україні за період з 2014 до 2018 року та відповідність реформи стандартам і рекомендаціям Ради Європи».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова