В Кремлі пояснили позицію Путіна щодо Зеленського: що планує глава РФ

18:47, 16 июня 2019
У Кремлі існують позитивні очікування від політики нового президента України.
В Кремлі пояснили позицію Путіна щодо Зеленського: що планує глава РФ

У Кремлі існують позитивні очікування від політики нового президента України Володимира Зеленського, при цьому розуміння його позиції по російсько-українським відносинам відсутнє. Про це повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передають російські ЗМІ.

"Ви знаєте, що президент Володимир Путін сказав, що для нього найкращим критерієм буде зрозуміти підходи нового президента України до основних питань порядку денного російсько-українських відносин ... До сих пір розуміння немає, як буде до цього Зеленський ставитися. Тому Путін займає таку вичікувальну позицію. але в цілому підхід позитивний, і очікування стриманого оптимізму є, але чіткої ясності, що ж буде відбуватися в Києві, поки, на жаль, немає ні у кого ", - заявив Пєсков.

Пєсков пояснив, що під основними питаннями російсько-українського порядку денного маються на увазі "в цілому недружня лінія України щодо Росії" і позиція щодо мінських домовленостей.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що президент РФ Володимир Путін назвав Київ «російською столицею».

Ще ми писали, що є велика загроза початку газової війни між Росією і Україною.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова