Хто зі «слуг народу» обійме керівні посади у фракції та комітетах парламенту: список

16:10, 5 августа 2019
Політсила визначилася з кандидатами на посади фракції та комітетів Верховної Ради.
Хто зі «слуг народу» обійме керівні посади у фракції та комітетах парламенту: список

У партії «Слуга народу» визначилися з кандидатами на посади фракції та комітетів Верховної Ради. Список прізвищ можливих керівників 20 комітетів опублікувало видання «Новое время».

Зазначається, що список не є остаточним. Наразі він має такий вигляд:

Кандидатури на керівників фракції

Спікер парламенту — Дмитро Разумков

Віце-спікер — Руслан Стефанчук

Голова фракції «Слуга народу» — Давид Арахамія

Заступники голови фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзік)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді

1. Данило Гетманцев — комітет податкової, митної та фінансової політики (Пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один — податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності);

2. Дмитро Наталуха — комітет з питань економічної політики;

3. Юрій Арістов — комітет з питань бюджету;

4. Олександр Ткаченко — гуманітарний та інформаційний комітет;

5. Сергій Бабак — комітет з питань науки і освіти;

6. Михайло Крячко — комітет з цифровізації та IT;

7. Ірина Венедиктова — комітет з питань правової політики і правосуддя;

8. Микола Сольський — комітет аграрної політики і земельних відносин;

9. Анастасія Красносільська — комітет з питань запобігання та протидії корупції;

10. Денис Монастирський — комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності;

11. Андрій Герус — комітет з питань паливно-енергетичного комплексу;

12. Владислав Криклій — комітет з питань інфраструктури;

13. Андрій Клочко — держбудівництва, місцевого самоврядування;

14. Олександр Завітневич — комітет з питань національної безпеки і оборони;

15. Михайло Радуцький — комітет з питань охорони здоров’я;

16. Олег Бондаренко — комітет з питань екологічної політики;

17. Сергій Кальченко — комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ;

18. Богдан Яременко — комітет з питань закордонних справ;

19. Марія Мезенцева — комітет з питань європейської інтеграції;

20. Галина Третьякова — комітет з питань соцполітики.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що партія «Слуга народу» представила власну концепцію стосовно децентралізації, розвитку територій та громад, житлової політики, просторового планування та будівництва.

Також відомі перші кроки «Слуги народу» в Раді нового скликання.

До того ж відомо, скільки місць в Раді отримає «Слуга народу». 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Володимир Макаренко
    Володимир Макаренко
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
загрузка...