5-7 жовтня відбудеться онлайн-захід щодо середньострокових результатів Партнерства ЄС/РЄ заради належного врядування

20:12, 1 октября 2020
Представники високого рівня від Ради Європи, Європейського Союзу та національних державних органів влади країн Східного партнерства візьмуть участь у сесіях.
5-7 жовтня відбудеться онлайн-захід щодо середньострокових результатів Партнерства ЄС/РЄ заради належного врядування
Офіс Ради Європи в Україні

5-7 жовтня 2020 року відбудеться онлайн-захід, де ключовими темами стануть проміжні  результати другого етапу Партнерства Європейського Союзу та Ради Європи заради належного врядування (PGG), розпочатого у 2019 р., а також вплив цієї програми на життя людей у ​​регіоні Східного партнерства. Подія відбуватиметься під назвою «Поліпшення життя громадян шляхом кращого врядування». Про це інформує Офіс Ради Європи в Україні.

 1. 5 жовтня о 10:00 (за київським часом) із вітальним словом виступлять Марія Пейчинович-Бурич, Генеральна секретарка Ради Європи, та Олівер Варгеї, Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення.
 2. Об 11:30 розпочнеться пряма трансляція сесії «Східне партнерство: виклики та пріоритети майбутньої співпраці» (посилання на трансляцію на платформі Bluejeans: https://primetime.bluejeans.com/a2m/live-event/rxgwqdzs).
 3. 7 жовтня об 11:30 розпочнеться пряма трансляція сесії «Реагування на COVID-19 і здобутий досвід у регіоні Східного партнерства» (посилання на трансляцію на платформі Bluejeans: https://primetime.bluejeans.com/a2m/live-event/rescxakf).

Представники високого рівня від Ради Європи, Європейського Союзу та національних державних органів влади країн Східного партнерства візьмуть участь у сесіях.

Аудиторія матиме можливість ставити запитання у форматі "чату", а відповіді будуть надавати учасники дискусій у прямому ефірі.

Між прямими трансляціями сесій, з 5 до 7 жовтня, інтерв’ю/заяви представників Європейського Союзу та Ради Європи, позиції бенефіціарів та партнерів із країн Східного партнерства, а також інші матеріали щодо результатів Партнерства заради належного врядування у пріоритетних напрямах (боротьба з економічною злочинністю, покращення правосуддя для громадян, боротьба з насильством щодо жінок, захист від дискримінації) будуть розміщені на спеціальному вебсайті: pjp-eu.coe.int/PGG4Citizens (з 10:00 за київським часом 5 жовтня матеріали стануть доступними та залишатимуться там під час та після події). 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Шевченко
  Ирина Шевченко
  судья Сумского окружного административного суда
 • Александр Мамалуй
  Александр Мамалуй
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Татьяна Вивдиченко
  Татьяна Вивдиченко
  судья Шестого апелляционного административного суда
загрузка...