Кабінет міністрів проводить засідання, онлайн-трансляція

13:00, 3 марта 2021
Уряд зібрався на засідання: що на порядку денному.
Кабінет міністрів проводить засідання, онлайн-трансляція

У середу, 3 березня, проходить засідання Кабінету міністрів України.

Уряд розгляне проект розпорядження про затвердження плану заходів щодо недопущення ухилення від сплати податків і зборів суб’єктами господарювання та запобігання відмиванню коштів в офшорних зонах. Ініціював розгляд цього питання міністр фінансів Сергій Марченко.

Міністри можуть також схвалити Концепцію розвитку цифрових компетентностей та затвердити план заходів з її реалізації. Вони ж можуть внести зміни до порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Питання про надання державному замовнику у сфері оборони повноважень на право здійснення імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю, також розглядатиметься.

На порядку денному - внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. Також може бути затверджено план заходів на 2021—2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій ініціюватиме затвердження порядку безоплатного надання інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, особам, за якими зареєстровано транспортні засоби або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів. Він же запропонує врегулювати межі території морського порту Південний.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вніс на розгляд колег проект документу про затвердження порядку оплати витрат, пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби, направлених у довготермінове відрядження, дошкільної та загальної середньої освіти.

Урядовці можуть затвердити модельні статути сільськогосподарського кооперативу.

Міністри погодили низку законопроектів, які найближчим часом внесуть на розгляд Верховної Ради. Зокрема, про вихід з угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку, змін до законів щодо приведення у відповідність із Бюджетним кодексом плати за спеціальне використання об’єктів тваринного світу та природних рослинних ресурсів, зміни до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Кодексу України з процедур банкрутства. Також вони погодять проєкти указів Президента України про призначення стипендій для видатних та молодих і перспективних спортсменів з олімпійських видів спорту та їх тренерів та про новий склад Комітету зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Раніше ми писали, що Кабмін планує створити онлайн-платформу для взаємодії органів виконавчої влади з громадянами. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталія Половінкіна
  Наталія Половінкіна
  суддя Чернівецького апеляційного суду
 • Наталя Шаптала
  Наталя Шаптала
  голова Конституційного Суду України у 2019 р.
 • Анатолій Ясельський
  Анатолій Ясельський
  голова Святошинського районного суду міста Києва
 • Наталія Новікова
  Наталія Новікова
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...