Кабмін скасував ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру

15:32, 6 апреля 2021
Кабінет Міністрів прийняв постанову від 05 квітня 2021 р. № 301 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру».
Кабмін скасував ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру

Кабінет Міністрів України постановою №301 від 5 квітня скасував рішення про ліквідацію як юридичних осіб територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр), а також скасував раніше заплановане скорочення чисельності працівників цього відомства. Постанова оприлюднена на урядовому порталі.

Цим документом уряд скасував рішення про ліквідацію як юридичних осіб публічного права територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, зокрема Головного управління Держгеокадастру у м. Києві та областях.

Також постанова змінює кількість граничну чисельність працівників Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру та встановлює чисельність працівників територіальних органів у кількості 6630.

Раніше Кабмін постановою №1118 від 16 листопада 2020 року ліквідував територіальні органи Держгеокадастру і скоротив штат його працівників на 57% - до 4,317 тис. осіб.

«Для забезпечення громадян якісними послугами замість ліквідованих управлінь будуть створені територіальні органи Держгеокадастру як структурні підрозділи центрального апарату. Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру в орган, який надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру», - повідомив у листопаді 2020 року голова Держгеокадастру Роман Лещенко (на сьогодні - міністр Мінагрополітики) на сайті відомства.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у Раді зареєстрували Постанову про запровадження пільги на оплату електроенергії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Геннадій Войтов
  Геннадій Войтов
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ігор Міхасішин
  Ігор Міхасішин
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Світлана Гордійчук
  Світлана Гордійчук
  суддя Рівненського апеляційного суду
 • Петро Філюк
  Петро Філюк
  суддя Конституційного Суду України
 • Андрій Федусик
  Андрій Федусик
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...