В Україні розпочалась кампанія декларування

14:06, 1 января 2022
У 2022 році декларування стало простішим та зрозумілішим.
В Україні розпочалась кампанія декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадало, що в Україні розпочалась кампанія декларування посадовців. Про це йдеться у пресслужбі відомства.

«Для того, аби у новому році декларування стало для вас простішим та зрозумілішим, НАЗК забезпечило автозаповнення деяких полів у декларації та можливість перевірити, чи коректно заповнені дані. Також ми оновили роз’яснення, доповнивши їх питаннями, з якими ви зверталися у 2021 році.

Звертаємо увагу, що через додану функцію автозаповнення деякі дані у чернетці створеної на основі попередньої декларації можуть зникати. НАЗК розуміє, що  під час першого використання оновлених функцій можуть виникнути незручності. Проте більшість інформації у наступних деклараціях ви зможете додавати автоматично

Також залишаємо перелік важливих посилань, які можуть стати вам у нагоді протягом цієї кампанії декларування:

- Порядок заповнення декларації: повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації.

- Контакт-центр НАЗК: якщо у вас виникли проблеми під час заповнення декларації ви також можете зателефонувати за номером +38(044) 200–06–94.

- Технічна підтримка: якщо під час заповнення декларації виникнуть технічні проблеми, то ви можете звернутися на електронну пошту  support@nazk.gov.ua та надіслати скріншот помилки.  

Нагадуємо, що цього року колишні посадовці, які звільнилися з публічної служби у 2021 році, повинні востаннє подати щорічну декларацію», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що у 2022 році декларанти подаватимуть декларації, форма яких була оновлена. 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/suduaна Youtube Право ТВа також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Этический совет определится с датами собеседований кандидатов в ВСП, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Михайло Гриців
    Михайло Гриців
    суддя Великої палати Верховного Суду
  • Рано Аюпова
    Рано Аюпова
    суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...