Оприлюднили графік проведення співбесід з прокурорами регіональних прокуратур

18:43, 9 февраля 2022
Співбесіди проходитимуть 15 - 18 лютого.
Оприлюднили графік проведення співбесід з прокурорами регіональних прокуратур

Офіс Генерального прокурора оприлюднив графік проведення співбесід з прокурорами регіональних прокуратур, у тому числі військових прокуратур регіонів України і об’єднаних сил. Документ з’явився на офіційному сайті ОГП.

«Відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора 3 жовтня 2019 року № 221, оприлюднюємо графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності прокурорів регіональних прокуратур, у тому числі військових прокуратур регіонів України і об’єднаних сил, вимогам професійної компетентності, професійної етики і доброчесності.

Співбесіди проходитимуть 15.02.2022 - 18.02.2022 у приміщенні Тренінгового центру прокурорів України - вул. Юрія Іллєнка, 81б.

Написання практичного завдання розпочнеться о 08:00 год. Під час написання практичного завдання дозволяється користуватися паперовими текстами КПК, КК та Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

Після цього, о 10:00 год., прокурори запрошуються до проходження співбесід.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення прокурора.

Фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності (у тому числі анонімно) на електронну адресу – [email protected]

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть співбесіду, можуть звертатися до шістнадцятої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур на електронну адресу [email protected]», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» оприлюднила усі вакансії у прокуратурі на 31 січня 2022 року, а також вакансії в Офісі Генпрокурора, обласних та окружних прокуратурах у 2022 році.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у FacebookViber  та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Катерина Танцюра
  Катерина Танцюра
  суддя Одеського окружного адміністративного суду
 • Вікторія Джарти
  Вікторія Джарти
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Микола Сольський
  Микола Сольський
  міністр аграрної політики та продовольства
 • Віталій Батрак
  Віталій Батрак
  суддя Херсонського апеляційного суду
 • Кирил Гарник
  Кирил Гарник
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...