У ДПС нагадали про терміни та порядок реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій

22:00, 8 июля 2022
Реєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій.
У ДПС нагадали про терміни та порядок реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій
Джерело фото: golovbukh.ua
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Головне управління ДПС у Київській області нагадує про терміни та порядок реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі - ПРРО).

«Для реєстрації ПРРО формується Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф.№ 1-ПРРО (J/F 1316604) в електронній формі, яка подається за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків до фіскального сервера засобами Електронного кабінету (портального рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (API)) або засобами телекомунікацій.

За відсутності підстав для відмови у реєстрації, ПРРО реєструється шляхом присвоєння програмним забезпеченням фіскального сервера фіскального номера ПРРО із внесенням даних до Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Про реєстрацію ПРРО СГ надсилається інформація у другій квитанції із зазначенням присвоєного під час реєстрації фіскального номера ПРРО», - сказано у повідомленнні.

Зазначається, що датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

Також ми писали про виробництво та продаж тютюновмісних виробів для електричного нагрівання: у ДПС нагадали про ліцензування.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде