В КГГА разъяснили как оплачивать Единый счет за жилищно-коммунальные услуги. ИНСТРУКЦИЯ

13:00, 12 сентября 2014
С середины сентября в столице вводится новая форма Единого счета за жилищно-коммунальные и другие услуги. В связи с этим в КГГА посчитали нужным разъяснить потребителям услуг, как нужно заполнять платежки.
В КГГА разъяснили как оплачивать Единый счет за жилищно-коммунальные услуги. ИНСТРУКЦИЯ

С середины сентября в столице вводится новая форма Единого счета за жилищно-коммунальные и другие услуги. В связи с этим в КГГА посчитали нужным разъяснить потребителям услуг, как нужно заполнять платежки.

Инструкция размещена под фото.

Шановний споживачу!

Ви отримали нову форму Єдиного рахунку на сплату за житлово-комунальні та інші послуги. Збільшення формату рахунку обумовлено необхідністю відокремлення оплати за кожну з послуг у зв’язку із зміною організацій-виконавців послуг відповідно до вимог Закону України від 10.04.2014 № 1198-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії».

1 блок - Утримання будинку, газопостачання та інші послуги. Нарахування проведено згідно з діючим тарифом і з врахуванням пільг, субсидії та компенсації (якщо вони Вам надані).

УВАГА! Сума заборгованості зазначена в цьому блоці (у разі наявності) відображає загальну заборгованість за житлово-комунальні послуги за попередні періоди.

2 блок – Центр. пост. ХВ та водовідв. (централізоване постачання холодної води та централізоване водовідведення холодної води).

- У разі наявності квартирного приладу обліку (лічильника), необхідно заповнити показання лічильника «поточні», «попередні», «різниця», та підрахувати суму «До сплати» у відповідності до зазначеного тарифу. Якщо у квартирі декілька приладів обліку (лічильників), тоді необхідно заповнити тільки поле «різниця» із зазначенням суми споживання за всіма приладами обліку.

- При відсутності лічильника – нарахування виконано згідно з обсягом спожитих послуг з врахуванням пільг, субсидії та компенсації (якщо вони Вам надані).

3 блок - Центр. пост. ГВ (централізоване постачання гарячої води)

Заповнення здійснюється аналогічно блоку 2

4 блок - Центр. водовід. ГВ (централізоване водовідведення гарячої води).

Звертаємо Вашу увагу!!! При наявності квартирного приладу обліку (лічильника) гарячої води – ПОКАЗАННЯ лічильника в цей блок заносяться ті самі, що й по лічильнику гарячої води (Обсяги споживання гарячої води повинні дорівнювати обсягам її відведення).

5 блок - Центр. опалення

Нарахування виконується або за нормативним тарифом або за обсягом споживання (в разі наявності приладу обліку теплової енергії) з врахуванням пільг, субсидії та компенсації (нараховується за період, в якому послуга надавалася).

Увага!!! Завдяки новому формату рахунку ВАМ надається можливість визначати окремо по КОЖНІЙ З ПОСЛУГ:

- Суму Додаткової сплати – у полі «Додатково сплачую» вказується сума на яку Ви бажаєте зробити передоплату;

- Суму оплати Боргу – у полі «Сплата боргу» вказується сума погашення заборгованості;

- Суми платежу з врахуванням Переплати – вказується сума зі знаком «мінус», на яку Ви бажаєте зменшити суму «До сплати» ПО ПОСЛУЗІ, але не більше суми «До сплати» (наприклад До сплати 102,25 грн. Переплата: 123,00 грн. Можливо заповнити не більш ніж – 102,25. Залишок переплати можна буде використати у наступному місяці)

НЕ МОЖНА використовувати ПЕРЕПЛАТУ по одній послузі для погашення заборгованості по іншій послузі.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Сколько прокуроров было уволено за год
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергей Нагорнюк судья
    Сергей Нагорнюк судья
    Тепликского районного суда Винницкой области в отставке
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова
Новости онлайн