Як обговорювали перезавантаження Феміди в Комісії з питань правової реформи при Президенті, відео

17:14, 4 октября 2019
Про те, що буде змінюватися в судовій системі, «Право ТВ» розповів голова робочої групи Комісії з питань правової реформи при Президенті.
Як обговорювали перезавантаження Феміди в Комісії з питань правової реформи при Президенті, відео

Президент України Володимир Зеленський, його оточення та Верховна Рада мають намір провести нову судову реформу, яка буде мати подальший великий вплив на історію судової влади України. 2 жовтня Володимир Зеленський відкрив роботу Комісії з питань правової реформи, яка вже з наступного тижня буде напрацьовувати зміни до законодавства в різних галузях.

Про те, що саме буде змінюватися в судовій системі насамперед, що чекає апеляційну інстанцію та Верховний Суд, чи буде продовжуватися кваліфікаційне оцінювання суддів, як довго буде діяти Комісія з питань доброчесності та етики у складі ВРП, чому законопроект №1008 не розглядався Комісією з питань правової реформи та що чекає у перспективі ст. 375 Кримінального кодексу, «Право ТВ» розповів голова робочої групи з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя Микола Оніщук.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области