Судді місцевих судів розповіли, які зміни необхідні до процесуальних кодексів, відео

09:18, 10 ноября 2019
Судді першої інстанції розповіли, що треба змінити в процесуальних кодексах, чи вирішує проблему законопроект Президента №2314 та що робити далі з електронним судом.
Судді місцевих судів розповіли, які зміни необхідні до процесуальних кодексів, відео

Як відомо, наразі в юридичних колах жваво обговорюються пропозиції внести зміни до процесуальних кодексів. Нещодавно Президент Володимир Зеленський запропонував законопроект №2314 про зміни до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів та до Кодексу адміністративного судочинства України, а заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов зазначив, що Комісія з питань правової реформи до Нового року має надати свої розробки.

«Право ТВ» опитало суддів першої інстанції стосовно того, що треба змінити в процесуальних кодексах, чи вирішує проблему законопроект Президента №2314 та що робити далі з електронним судом.

Зокрема, судді зазначили, що повний текст рішень було б непогано виготовляти тільки на вимогу сторін, апеляційна інстанція повинна ставити крапку у справах, а не знову скеровувати їх у місцеві суди, та нарешті повинні бути вирішені численні проблеми з Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою (ЄСІТС), яка в сучасному вигляді є скоріше проблемою для суддів та сторін.

Що бажають змінити судді в процесуальному законодавстві та в ЄСІТС, дивіться у сюжеті «Право ТВ».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталья Сидор
    Наталья Сидор
    судья Львовского окружного административного суда
  • Людмила Шестаковская
    Людмила Шестаковская
    судья Оболонского районного суда Киева
загрузка...