Що буде з Вищою радою правосуддя та фінансуванням судової влади, відео

15:47, 15 октября 2020
Голова Комітету ВР з питань правової політики про перспективи реформи Вищої ради правосуддя та пошук джерел для фінансування судової влади.
Що буде з Вищою радою правосуддя та фінансуванням судової влади, відео

Європейська комісія за демократію через право, відома також як Венеційська комісія, 9 жовтня 2020 року зробила висновок щодо президентського законопроєкту №3711, який має започаткувати процес формування нової Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Втім, висновок торкнувся також і Вищої ради правосуддя. Зокрема, головний орган судової влади може чекати серйозна реформа, аж до перевірки на доброчесність її діючого складу.

Також цікаво зараз складається ситуація з фінансуванням судової влади. За розрахунками Державної судової адміністрації до кінця року для задоволення лише основних потреб судової влади не вистачає не менш ніж 2 мільярди гривень. Міністерство фінансів може знайти для судів лише 500 мільйонів гривень.

Голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики Андрій Костін розповів «Право ТВ» про перспективи реформи Вищої ради правосуддя та про те, як вирішується проблема з пошуком джерел для фінансування судової влади.

Детальніше дивіться в сюжеті Право ТВ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Матохнюк
    Дмитрий Матохнюк
    судья Седьмого апелляционного административного суда
  • Григорий Мачульский
    Григорий Мачульский
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
загрузка...