Власник ПВК «Вагнер» передав до Європарламенту «окривавлену» кувалду у футлярі з-під скрипки, фото

13:25, 24 листопада 2022
Так Пригожин відреагував на бажання Європи включити ПВК до списку терористичних організацій.
Власник ПВК «Вагнер» передав до Європарламенту «окривавлену» кувалду у футлярі з-під скрипки, фото

Власник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин запропонував передати Європарламенту кувалду з бутафорськими слідами крові у відповідь на новину про можливе визнання його ПВК терористичною організацією – кувалду представник «вагнерівців» уже передав пропагандистським блогерам. Про це повідомляє видання Медуза.

Як відомо, 22 листопада, коли видання Politico повідомило, що депутати Європарламенту хочуть визнати приватну військову компанію "Вагнер" ​​терористичною організацією, пресслужба «Конкорду» опублікувала коментар Пригожина з цього приводу.

«Сьогодні я провів нараду командирів ПВК «Вагнер» і повідомив їм цю сумну звістку. Не знаю, яким законом керується Європарламент, але за нашим законодавством із сьогоднішнього дня ми оголошуємо Європарламент розпущеним. Але перш ніж дана процедура набуде чинності, мені доручено передати до Європарламенту інформаційний кейс. Якщо у вас є їхній контакт, пропоную зробити це спільно – підготувати та відправити», — зазначив він.

Пізніше «Конкорд» пропонував ЗМІ та блогерам «брати участь у надсиланні інформаційного кейсу до Європарламенту».

Надвечір 23 листопада пресслужба Пригожина повідомила, що «інформаційний кейс для відправки в Європарламент передано представнику КІБЕР ФРОНТА Z».

У пабликах повідомляють, що кейс із кувалдою привіз на зустріч із блогерами, які називають себе «інформаційними військами Росії», юрист Пригожина.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Клименчук
    Наталія Клименчук
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Євген Мартинов
    Євген Мартинов
    голова Шевченківського районного суду міста Києва
загрузка...