Комітет Ради погодив законопроєкт АРМА щодо розблокування управління корправами рф

14:31, 18 вересня 2023
Документ передбачає скасування вимоги в управителя обов'язково погоджувати свої дії з власником арештованих корпоративних прав.
Комітет Ради погодив законопроєкт АРМА щодо розблокування управління корправами рф
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

У понеділок 18 вересня, комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики погодив винесення до сесійної зали проєкту закону № 6233 щодо розблокування управління корправами рф. «За» проголосували 9 членів Комітету. Про це повідомила пресслужба АРМА.

У АРМА зазначають, що головна новація даного проєкту закону полягає у скасуванні вимоги в управителя обов'язково погоджувати свої дії з власником арештованих корпоративних прав.

«АРМА задоволене тим, що Комітет підтримав ініційовані органом пропозиції, - наголосила голова АРМА Олена Дума. - Ми спільно, послідовно будемо боротися за інтереси України. Щиро дякую Антикорупційному комітету за підтримку законопроекту №6233. Питання державної ваги нарешті зрушили з місця».

Раніше ми писали, що АРМА вже заверталось до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та Прем’єр–міністра України Дениса Шмигаля з проханням невідкладно розглянути та ухвалити проєкт закону №6233.

Додамо, АРМА отримало в управління рекордну суму арештованих коштів.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Вікторія Жовноватюк
    Вікторія Жовноватюк
    суддя Солом'янського районного суду міста Києва
  • Олег Дзюба
    Олег Дзюба
    суддя Господарського суду Харківської області