У 2023 році прокурорам планують у середньому платити 68 тисяч, прокурорам САП – 145 тисяч — проєкт бюджету

16:17, 16 вересня 2022
Урядовці пропонують визначити середньомісячні витрати на зарплату прокурора у 2023 році у 68 тисяч гривень, а прокурора САП – 145 тисяч гривень.
У 2023 році прокурорам планують у середньому платити 68 тисяч, прокурорам САП – 145 тисяч — проєкт бюджету

Кабінет Міністрів пропонує у 2023 році  скоротити витрати на заробітну платню прокурорів та визначити середньомісячні витрати на зарплату прокурора 68 тисяч, а прокурора САП - 145 тисяч гривень. Про це йдеться у матеріалах до проєкту бюджету на 2023 рік.

Згідно з документом, якщо у поточному році середньомісячні витрати на зарплату 1 прокурора заплановані на рівні 76,3 тисяч гривень, то у наступному році на ці цілі заплановано трохи більше 68 тисяч гривень. Для порівняння у 2021 році середньомісячні витрати на зарплату одного прокурора становили трохи більше 56 тисяч гривень.

При цьому середньомісячні витрати на заробітну плату 1 державного службовця, іншого працівника органів прокуратури, тренінгового центру прокурорів України, члена відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, планується залишити на рівні 2022 року (близько 36 тисяч гривень). У 2021 році вказані видатки були на рівні 39 тисяч гривень.

Разом з тим середньомісячні видатки на зарплату прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури згідно з документом у наступному році становитимуть понад 145 тисяч гривень проти 150 тисяч у поточному році.

Середньомісячні витрати на заробітну плату на 1 державного службовця Спеціалізованої антикорупційної прокуратури теж планують скоротити з майже 52 до 46,5 тисяч гривень.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», на сайті Верховної Ради опубліковано проєкт бюджету 2023. Він передбачає, серед іншого, відновлення будівництва доріг та скорочення фінансування політичних партій, Верховної Ради, діяльності Президента України та рекордні видатки на армію.

Автор: Ярослав Конощук 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Михайло Радуцький
  Михайло Радуцький
  голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування
 • Тетяна Варфоломеєва
  Тетяна Варфоломеєва
  ректор Академії адвокатури України
 • Анатолій Бідонько
  Анатолій Бідонько
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Олександр Прасов
  Олександр Прасов
  суддя Запорізького окружного адміністративного суду
 • Михайло Цуркан
  Михайло Цуркан
  член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів
загрузка...