Новий голова НАБУ Семен Кривонос назвав своїм завданням, щоб корупціонери боялися трьох речей

14:20, 6 березня 2023
Кожен корупціонер, перед тим як лише навіть подумати про те, щоб вчинити корупційний злочин, буде боятись трьох речей, - Семен Кривонос.
Новий голова НАБУ Семен Кривонос назвав своїм завданням, щоб корупціонери боялися трьох речей
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

Новопризначений директор НАБУ Семен Кривонос записав звернення, в якому підкреслив, що основним завданням його буде зробити так, щоб корупціонери боялись трьох речей.

«Основним показником ефективності буду вважати, коли кожен корупціонер, перед тим як лише навіть подумати про те, щоб вчинити корупційний злочин буде боятись трьох речей: Бога, народу України та НАБУ», - підкреслив він.

Також він зазначив, що залишатиметься відкритим для громадянського суспільства, професійних організацій, журналістів, міжнародних партнерів, і докладе зусиль для збереження незалежності та розбудови інституції.

Цікаво, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль рекомендував Семену Кривоносу розглянути можливість призначення інших двох фіналістів конкурсу – Сергія Гупяка й Романа Осипчука на керівні посади в НАБУ.

«Вважаю всіх трьох кандидатів професійно підготовленими особами для роботи на керівних посадах у НАБУ», - сказав Денис Шмигаль на позачерговому засіданні уряду в понеділок.

У зв'язку з цим прем'єр запропонував новопризначеному керівникові НАБУ Кривоносу розглянути можливість призначити двох інших кандидатів, а саме керівника четвертого слідчого відділу з дислокацією у місті Вінниці ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому (з 1 лютого 2022 року) Сергія Гупяка та керівника Управління внутрішнього контролю НАБУ Романа Осипчука на керівні посади в НАБУ.

Як повідомлялося, 6 березня Кабмін призначив голову Державної інспекції архітектури та містобудування Семена Кривоноса на посаду директора НАБУ.

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Сьогодні день народження святкують
 • Наталія Мричко
  Наталія Мричко
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Любов Маруліна
  Любов Маруліна
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Богдан Санін
  Богдан Санін
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва