Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника Віце-президента УАФ щодо тримання під вартою

12:16, 22 вересня 2023
Захисник просив застосувати більш м’який запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою.
Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника Віце-президента УАФ щодо тримання під вартою
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook , Telegram та Google Новини SUD.UA.

У четвер, 21 вересня, в режимі відеоконференції, Львівський апеляційний суд у відкритому засіданні розглянув апеляційну скаргу захисника в інтересах підозрюваного Віце-президента Громадської спілки «Українська асоціація футболу» на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду м. Львова від 5 вересня 2023 року про продовження строку тримання під вартою.

Як розповіли у пресслужбі суду, ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Львова продовжено відносно підозрюваного строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб до 3 листопада 2023 року.

Не погоджуючись із ухвалою захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу. Зокрема, просив застосувати більш м’який запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду постановила залишити без задоволення апеляційну скаргу захисника, а ухвалу слідчого судді суду першої інстанції – без змін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Павло Павліш
    Павло Павліш
    заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики