У кого найбільші зарплати в Мін'юсті

10:32, 21 серпня 2017
Головний держвиконавець відділу примусового виконання рішень департаменту держвиконавчої служби Мін'юсту отримав за два місяці 8 млн 862 тис. 19 грн (~341 тис. Дол.).
У кого найбільші зарплати в Мін'юсті
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

За півроку вісім чиновників Міністерства юстиції України отримали винагород на більш ніж 23 млн грн.

Про це йдеться у відповіді Мін'юсту на запит «Слова і Діла» щодо високої заробітної плати одного із співробітників відомства.

Як стало відомо, заступник директора департаменту — начальник відділу примусового виконання рішень департаменту держвиконавчої служби Мін'юсту Ірина Ярушевська за червень отримала зарплату разом з винагородою розміром в 1,815 млн грн. Крім неї ще семеро співробітників отримали грошові виплати понад 1 млн грн. Найбільше з цього списку отримав головний держвиконавець відділу примусового виконання рішень департаменту держвиконавчої служби Мін'юсту Іван Нещадим — 8 млн 862 тис. 19 грн (~341 тис. Дол.).

 

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в липні 2017 року зарплата міністра соціальної політики Андрія Реви склала 102,8 тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, середньомісячна заробітна плата держслужбовців центральних органів виконавчої влади в 2017 році в залежності від посади перебувала на рівні від 5,28 тисяч гривень до 60,699 тисяч гривень.

Також варто дізнатися, кому з українців найбільше платять. Експерти назвали найприбутковішу в Україні спеціальність.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду