Судитимуть посадовців СБУ та поліції в Івано-Франківській області, яких викрили на хабарі у $10 тисяч

13:23, 27 вересня 2022
Старший оперуповноважений СБУ України в Івано-Франківській області та один із посадовців слідчого відділу СУ ГУНП цієї ж області підбурили особу до надання неправомірної вигоди суддям у сумі 10 тис. доларів США за зміну запобіжних заходів у кримінальному провадженні.
Судитимуть посадовців СБУ та поліції в Івано-Франківській області, яких викрили на хабарі у $10 тисяч

Прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно старшого оперуповноваженого СБУ України в Івано-Франківській області та одного з посадовців слідчого відділу СУ ГУНП цієї ж області, яких у квітні 2022 року викрили на одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє САП. 

Так, в рамках досудового розслідування, яке здійснювали детективи НАБУ, встановлено, що старший оперуповноважений СБ України в Івано-Франківській області та один із посадовців слідчого відділу СУ ГУНП цієї ж області підбурили особу до надання неправомірної вигоди суддям у сумі 10 тис. доларів США за зміну запобіжних заходів у кримінальному провадженні. Ще за 15 тис. доларів США вказані правоохоронці «оцінили» можливість змінити підслідність у провадженні. Проте з’ясувалось, що кошти посадовці СБУ та Нацполіції не планували передавати суддям, а хотіли залишити собі.

Крім того з’ясувалося, що для реалізації злочинного плану, підозрюваний мав підкинути своєму спільнику в заздалегідь визначене цими правоохоронцями місце психотропну речовину, що потягло б за собою подальше незаконне притягнення іншої особи до кримінальної відповідальності.

Указаних правоохоронців викрито за процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ за сприяння керівництва Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ на одержанні чергової частини обумовлених коштів, а саме 10 тис. доларів США.

На сьогодні обвинувальний акт за ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 368 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України скеровано до ВАКС для розгляду по суті.

Раніше ми писали, що в Київській області при отриманні хабаря затримали директора комунального підприємства «Ритуальна служба» однієї з селищних рад. 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Аркадій Бущенко
    Аркадій Бущенко
    суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
  • Ірина Васильєва
    Ірина Васильєва
    суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду