Монахів УПЦ зобов’язали залишити Києво-Печерську лавру до 29 березня

17:56, 10 березня 2023
Заповідник попередив, що з 29 березня 2023 року договір буде розірвано на підставі висновків міжвідомчої робочої групи й листа Міністерства культури та інформполітики від 9 березня.
Монахів УПЦ зобов’язали залишити Києво-Печерську лавру до 29 березня
Фото: Reuters
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Національний заповідник «Києво-Печерська Лавра» розриває договір про використання Нижньої Лаври з Українською православною церквою. Монахи УПЦ мають залишити територію Лаври до 29 березня 2023 року. Про це йдеться у листі в.о. директора заповідника Олександра Рудника на ім'я УПЦ, розміщеного на сайті заповідника.

«З метою проведення процедури приймання-передачі державного майна, Монастирю (УПЦ, - ред) необхідно здійснити заходи щодо звільнення будівель та споруд (майна), що є державною власністю та які перебувають на балансі Заповідника, за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 11, м. Київ, вул. Лаврська, 15 до 29.03.2023 року», — сказано у документі.

Нагадаємо, з 1 січня заповідник Києво-Печерська Лавра призупинив угоди з УПЦ МП про оренду Успенського собору та Трапезної церкви на території Верхньої Лаври. 7 січня вперше в історії митрополит Єпіфаній провів різдвяну службу в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва