Нові поставки ракет і робота ППО: Зеленський провів засідання Ставки

20:40, 29 травня 2023
Під час Ставки було прийнято важливі рішення.
Нові поставки ракет і робота ППО: Зеленський провів засідання Ставки
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook та Telegram.

У понеділок, 29 травня, Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це Глава держави повідомив на своєму Telegram-каналі.

«Щойно завершив Ставку. Важливі питання. Важливі рішення. Головне - терміни. А найголовніше - щодо термінів є відповіді», - заявив Президент.

За його словами, про загальну оперативну ситуацію на фронті та щодо окремих напрямків доповідали головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, командувач Східного угруповування військ Олександр Сирський та командувач оперативного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Крім того, представники Міноборони, Мінінфраструктури та Мінстратегпром доповіли про комплектування нових наступальних бригад і забезпечення швидкої логістики.

Також на Ставці обговорили нові контракти на постачання додаткових ракет та засобів протиповітряної оборони. При цьому було проведено аналіз роботи ППО за останні дні та оцінка завданої шкоди.

«За всіма пунктами ухвалено відповідні рішення», - додав Зеленський.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч
Джо Байден та Володимир Зеленський: розширена двостороння зустріч