50 тисяч — журналісту, який покаже рішення Є. Аблова про розгін Майдану

12:02, 19 сентября 2018
«Журналіст», «Українська правда» розповсюдили відносно мого батька недостовірну інформацію.
50 тисяч — журналісту, який покаже рішення Є. Аблова про розгін Майдану

Іван Аблов

Сьогодні 19.09.2018 «Об’єктивна», «Журналіст», «Українська правда» розповсюдили відносно мого батька недостовірну інформацію в публікації «Как ручные судьи со стажем пригодились нынешней власти» і зазначили, що батько рішенням суду зобов’язав «Беркут» розігнати Майдан.

Я вже декілька років займаюсь бізнесом, маю достатні доходи і декларую іх належним чином. Наприклад, за 2017 рік я задекларував більше 3 000 000 грн доходу, що було перевірено всіма податковими службами. У 2018 році я також отримую суттєві доходи, які своєчасно задекларую, як передбачено Податковим кодексом України. Я подарую 50 000 грн будь-якому журналісту чи взагалі будь-якій особі, яка покаже мені рішення судді Аблова Є.В., яким він забов‘яав «Беркут» розігнати Майдан.

Крім того, повідомляю, що ми сім’єю багато разів були на Майдані з листопада 2013-го по лютий 2014 року та відстоювали цінності демократії. На підтвердження цього я публікую не одне сімейне фото.

Крім того, у зв’язку з тим, що в публікації зазначено і про мене, я залишаю за собою право звернутись до суду із позовом щодо захисту своїх Конституційних прав.

Автор: Иван Аблов
Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Владимир Зеленский дает пресс-конференцию, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Матохнюк
    Дмитро Матохнюк
    суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Галина Юровська
    Галина Юровська
    суддя Конституційного Суду України
загрузка...