Дозвіл на розвідувальні заходи: закон про заборону фіксування судового процесу набрав чинності

09:00, 16 июня 2021
Забороняється фіксація технічними засобами судового процесу у справах про надання дозволу на проведення розвідувальних заходів.
Дозвіл на розвідувальні заходи: закон про заборону фіксування судового процесу набрав чинності

15 червня у парламентському виданні «Голос України» опублікували зміни в закон «Про судоустрій і статус суддів». Змінами забороняється фіксація технічними засобами судового процесу у справах про надання дозволу на проведення розвідувальних заходів. Сьогодні закон набрав чинності.

Нагадаємо, Закон спрямований на вдосконалення правових засад забезпечення проведення розвідувальними органами України розвідувальних заходів, які проводяться на підставі рішення суду.

Законом внесено зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якими передбачається уточнити, що при розгляді справ перебіг судового процесу фіксується технічними засобами в порядку, встановленому законом, крім справ щодо надання дозволу на проведення розвідувальних заходів.

Законом віднесено до повноважень голови апеляційного суду здійснення повноважень уповноваженого судді та призначення з числа суддів апеляційного суду суддів (судді) для здійснення таких повноважень у випадках, визначених Законом України «Про розвідку».

Відповідні зміни внесено до частини шостої статті 11 та з до пункту 9 частини першої статті 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Крім того, передбачається, що відповідний Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про розвідку».

Проект Закону зареєстровано за № 2415.

Раніше ми писали, що парламент схвалив за основу закон проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про розвідку». 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...