Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України

16:11, 28 июня 2022
В ході засідання члени Комітету з прав людини розглянули 5 законопроектів.
Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України

27 червня в форматі відеоконференції відбулось засідання Комітету з прав людини, передає офіційний сайт парламенту.

В ході засідання члени Комітету розглянули 5 законопроектів, з опрацювання яких Комітет визначено головним, та 1 законопроект, який Комітету доручено опрацювати та подати висновок до головного комітету, а також питання «Про надання висновку Комітету щодо кандидатури, внесеної на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

За результатами розгляду ухвалені наступні рішення.

Щодо законопроектів:

 • про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України, реєстр. №6368;
 • про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України, реєстр. №6368-1;
 • про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо підстав і порядку прийняття та припинення громадянства України, реєстр. №6368-2.

Ухвалено рішення внести на розгляд Верховної Ради України доопрацьований проект Закону України за назвою: «Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України» та рекомендувати Верховній Раді України включити його до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

Щодо законопроектів про запобігання та протидію загрозам національній безпеці України у сфері громадянства, реєстр. №6369, та про запобігання та протидію загрозам національній безпеці України у сфері громадянства, реєстр. №6369-1, ухвалено рішення внести на розгляд Верховної Ради України доопрацьований проект Закону за назвою: «Про запобігання та протидію загрозам національній безпеці України у сфері громадянства» та рекомендувати Верховній Раді України включити його до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

У висновку, наданому головному комітету, рекомендовано проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо удосконалення захисту волонтерів, які здійснюють діяльність в районах ведення бойових дій, реєстр. №7454, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

Також члени Комітету затвердили висновок щодо відповідності кандидатури Лубінця Дмитра Валерійовича на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, передбаченим Законом України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та про відсутність причин, що перешкоджають зайняттю ним цієї посади.

Раніше ми писали, у Зеленського відповіли, чи отримають білоруські добровольці українське громадянство.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Ірина Салійчук
  Ірина Салійчук
  начальник управління Верховного Суду
 • Людмила Салтан
  Людмила Салтан
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Анатолій Єрьомін
  Анатолій Єрьомін
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...