Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило інструкцію щодо зміни електронної поштової скриньки (за необхідності).
1. Якщо Ваша електронна поштова скринька, з якою Ви зареєструвались у Реєстрі, підпадає під обмеження, або Ви втратили доступ до неї, для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно:
- створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку.
1) після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою кваліфікованого електронного підпису (далі КЕП);
2) перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий е-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail»;
3) на нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни поштової скриньки перейдіть за посиланням у листі, повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.
«Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий КЕП», — зазначили в НАЗК.
2. Якщо Ваша електронна поштова скринька, з якою Ви зареєструвались у Реєстрі, підпадає під обмеження, або Ви втратили доступ до неї та при цьому отримали новий КЕП, необхідно:
1) створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку, з якої необхідно написати лист на адресу електронної пошти [email protected]. У темі листа зазначити: змінено КЕП та e-mail;
2) у тексті листа зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) та правильну (нову) адресу персональної електронної поштової скриньки;
3) через деякий час Ви отримаєте відповідь та інструкцію по зміні КЕП в Реєстрі. Після виконання запропонованих дій Ви можете здійснити вхід до Реєстру з новим КЕП.
Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у складі Держфіскальної служби з’явився новий підрозділ — Департамент трансфертного ціноутворення.
Крім того, ДФС запровадила сервіс з автоматичного заповнення декларації.
Також нам стало відомо, що Державною фіскальною службою України в рамках підготовки проекту Антикорупційної програми розпочато процес формування персонального складу Комісії з оцінки корупційних ризиків.
Варто зазначити, ДФС пояснила, коли не подається річна декларація про майновий стан і доходи.