Процесуальні хитрощі у суді блокують створення нової Митної служби

17:52, 18 июня 2019
Суд ніяк не може приступити до розгляду апеляційної скарги, поданої Кабінетом міністрів України, про відновлення конкурсу на керівника Державної митної служби.
Процесуальні хитрощі у суді блокують створення нової Митної служби

Конкурс на посаду керівника нової Державної митної служби заблокований вже 62 дні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова. Крім того, привернути увагу до цієї теми сьогодні на Погоджувальній раді парламенту намагалась голова підкомітету з митної справи, народний депутат Тетяна Острікова.

Як відомо, Мінфін за підтримки уряду розпочав реформу Державної фіскальної служби, яку передбачається знову поділити на окремі Податкову і Митну служби.

«За шість місяців ми розробили концепцію, обговорили її зі всіма стейкхолдерами, ухвалили на Кабміні, розробили положення про нові служби і затвердили їх, провели конкурси, по податковій службі його завершили, створити юридичну особу і зараз активно створюємо нову Податкову службу, в той час як конкурс на Митницю заблоковано», — розповідає міністр фінансів.

13 червня 2019 року колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду мала розглянути апеляційну скаргу, подану Кабінетом міністрів України на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 квітня 2019 року, про забезпечення адміністративного позову у справі №640/6674/19, яка зупинила дію розпорядження уряду від 20 березня 2019 року №162-р щодо оголошення конкурсу на посаду голови Державної митної служби. Проте засідання закрили після подання автором першої заяви нового позову про відведення суддів.

«Судово-юридична газета» вже писала, що позов з вимогою скасувати розпорядження уряду №162-р подав за дорученням Громадської ради при ДФС народний депутат Андрій Антонищак. За словами представників громадськості, їх обурив факт привітання тодішнім Президентом України ймовірних лідерів конкурсів — Сергія Верланова і Максима Нефьодова — вже після першого туру конкурсу.

Також ми повідомляли, що 8 травня на засіданні Кабінету міністрів України Сергія Верланова призначено головою Державної податкової служби.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке