Обговорення законопроекту про Бюро економічної безпеки України: Гетманцев забув включити звук онлайн-трансляції

12:20, 30 октября 2020
Під час обговорення зауважень до надважливого законопроекту депутати позбавили глядачів звуку для онлайн-трансляції.
Обговорення законопроекту про Бюро економічної безпеки України: Гетманцев забув включити звук онлайн-трансляції

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики 30.10.2020 провів засідання, на якому відповідно до оголошення, розміщеного на сайті Комітету, планувалося розглянути наступні законопроекти :

 1. Розгляд проекту закону про Бюро економічної безпеки України (реєстр. № 3087-д) з урахуванням зауважень юридичного управління Апарату Верховної Ради України.
 2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах (реєстр. № 3628 від 10.06.2020, Кабінет Міністрів України), друге читання.
 3. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам (реєстр. № 4184 від 02.10.2020, н.д. Гетманцев Д.О. та група народних депутатів).
 4. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101 від 15.09.2020, Кабінет Міністрів України);

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-1 від 01.10.2020, н.д. Железняк Я.І.);

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-2 від 01.10.2020, н.д. Заблоцький М.Б., Сова О.Г., Петруняк Є.В.);

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-3 від 01.10.2020, н.д. Гетманцев Д.О., Сова О.Г., Ковальчук О.В., Аллахвердієва І.В.);

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (доопрацьований).

Вищезазначене засідання відсутнє в графіку засідань Комітетів Верховної Ради.

Засідання пройшло в режимі онлайн та транслювалося в мережі Інтернет. Про хід обговорення та ухвалені рішення довідатися було неможливо, оскільки під час засідання був відсутній звук, а сама трансляція постійно «завісала».

При цьому на зауваження глядачів включити звук депутати не звертали уваги.

Раніше Комітет Ради та Кабмін не поділили повноваження з призначення Комісії з регулювання грального бізнесу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...