В Україні створять три нових електронних реєстри, пов’язаних з обліком нерухомості

09:34, 14 июня 2022
Голова партії «Слуга народу» повідомила про найближчу перспективу створення трьох нових електронних реєстрів стосовно обліку нерухомості, що дозволять уникнути шахрайства при реєстрації права власності на нерухомість.
В Україні створять три нових електронних реєстри, пов’язаних з обліком нерухомості
Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Facebook , Telegram и Google Новости SUD.UA

На розгляд Комітету Верховної Ради з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування готується законопроєкт 7398, який окрім створення нових підходів до укриттів в Україні, предбачає функціонування трьох нових електронних реєстрів.

Як зазнчає голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк, це дозволить вирішити наявні проблеми, пов’язані з обліком нерухомості, створить передумови для захисту права власності на об’єкти нерухомого майна та розвитку системи оподаткування. Окрім того реєстри стануть важливим ресурсом для ДСНС.

Мова про:

  • Єдиний держреєстр адрес
  • Єдиний держреєстр будівель та споруд
  • Єдиний держреєстр адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад

Всі вони будуть доступні у складі Єдиної державної електронної інформаційної системи у сфері будівництва.

«Це дозволить розв’язати проблеми з обліком нерухомості, наприклад, уникнути шахрайства при реєстрації права власності на нерухомість. Якщо будуть суперечності між даними, інформація з цих реєстрів матиме пріоритет. Також нові реєстри вдосконалять процедуру реєстрації місця проживання та оподаткування нерухомого майна», - підкреслила Олена Шуляк.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Съезд ученых избирает члена Высшего совета правосудия
Съезд ученых избирает члена Высшего совета правосудия
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Павло Павліш
    Павло Павліш
    заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики