Прогрес та нотаріат: соцмережі коментують запуск електронної довіреності

16:58, 22 ноября 2019
У соцмережі обговорюють ініціативу Дмитра Дубілета щодо введення електронної довіреності.
Прогрес та нотаріат: соцмережі коментують запуск електронної довіреності

«Судово-юридична газета» повідомляла, що в Україні запустять електронні довіреності. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на власній сторінці у Facebook.

Так, Кабмін планує ввести електронні довіреності для зручності громадян. Окрім стандартного паперового бланку нотаріус вручатиме клієнту ще й pdf-файл із накладеним електронним підписом.

Міністр пояснює, які саме переваги несе нововведення.

«По-перше, це дуже зручно. Уявіть, що вам потрібно терміново передати довіреність в інше місто (або навіть просто в інший район). І замість того, щоб передавати паперовий бланк поштою або їхати кудись, ви просто скидаєте її, кому потрібно, поштою або в мессенжер!

Крім зручності, є ще одна важлива перевага. Файли з е-підписами більш безпечні! Адже частина випадків рейдерства трапляються саме через підроблені бланки довіреностей».

Дописувачі в коментарях висловились щодо нововведення. Значна частина користувачів схвалила таку альтернативу паперовим бланкам. Але наразі, судячи з коментарів, виникає багато питань, чи буде зручним та безпечним  pdf-файл електронної довіреності.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Виталий Бацуца
    Виталий Бацуца
    судья Хозяйственного суда Киевской области
загрузка...