ВРП звільнила з посади суддю Господарського суду Сумської області

15:58, 8 ноября 2018
За результатами кваліфікаційного оцінювання Вікторія Рунова не відповідає займаній посаді.
ВРП звільнила з посади суддю Господарського суду Сумської області

Вища рада правосуддя 27 вересня 2018 року розглянула матеріали про звільнення шістьох суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала звільнити суддів, яких за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано такими, що не відповідають займаним посадам, повідомляє прес-служба ВРП.

За результатами розгляду матеріалів Рада ухвалила звільнити на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Рунову Вікторію Вікторівну з посади судді господарського суду Сумської області.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

Нізік Олени В’ячеславівни — з посади судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;

Палія Сергія Анатолійовича — з посади судді Ширяївського районного суду Одеської області;

Погасій Ольги Федорівни — з посади судді Московського районного суду міста Харкова;

Марка Романа Івановича — з посади судді Львівського апеляційного господарського суду.

Розгляд питання щодо матеріалів про звільнення на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Сиротникова Романа Євгеновича з посади судді Московського районного суду міста Харкова відкладено на 20 листопада 2018 року.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами, а саме у відставку та за власним бажанням.

Також суддю Каланчацького райсуду відсторонено від правосуддя за клопотанням САП. ВРП ухвалила задовольнити клопотання керівника САП Назара Холодницького і тимчасово відсторонити суддю, що була притягнута до кримінальної відповідальності.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...