Конкурс до ВС та ВАС: кваліфкомісія розглянула чергові кандидатури

17:44, 9 ноября 2018
Комісія розглянула питання щодо відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді ВС та ВАС.
Конкурс до ВС та ВАС: кваліфкомісія розглянула чергові кандидатури

У п’ятницю, 9 листопада, Вищою кваліфікаційною комісією суддів України розглядалось питання щодо перегляду рішень колегій Комісії в частині встановлення відповідності осіб вимогам до кандидатів на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та допуску їх до кваліфікаційного оцінювання, передає прес-служба ВККС.

Зазначається, що конкурси були оголошені Комісією 2 серпня 2018 року. 

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала текстову трансляцію того, як добори у судді 2012, 2013 2017 здають кваліфікаційний іспит.

Крім того, ми писали, що кваліфоцінювання суддів обіцяють завершити до вересня 2019 року. ВККС встигла перевірити 3122 з 4797 практичних завдань.

Також нам стало відомо, які випробування чекають кандидатів до Верховної та Антикорсуд. Вища кваліфікаційна комісія суддів 18 жовтня повідомила, що іспити в касаційні суди Верховного Суду, Антикорупційний суд і його Апеляційної палати відбудуться одночасно 12 і 14 листопада. У перший день кандидати в ВС і ВАС складатимуть анонімне письмове тестування, а в другій — анонімне практичне завдання.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке