ВРП звільнила з посади суддю Господарського суду Донецької області

13:25, 10 января 2019
Суддя Сергій Тоцький за результатами кваліфоцінювання не підтвердив свою відповідність займаній посаді.
ВРП звільнила з посади суддю Господарського суду Донецької області

Вища рада правосуддя 10 січня розглянула матеріали про звільнення трьох суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 16розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Про це повідомила прес-служба ВРП.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала звільнити суддів, яких за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано такими, що не відповідають займаним посадам.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Тоцького Сергія Васильовича з посади судді Господарського суду Донецької області.

Водночас Вища рада правосуддя відклала розгляд матеріалів про звільнення на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України:

Государського Андрія Валентиновича — з посади судді Галицького районного суду міста Львова;

Головка Віталія Миколайовича — з посади судді Носівського районного суду Чернігівської області.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 10 січня Вища рада правосуддя звільнила з посад двох суддів. Суддю Свердловського міського суду Луганської області звільнили за власним бажанням, суддю Ладижинського міського суду Вінницької області звільнили у відставку.

Також ми повідомляли, що Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення трьох суддів.

Крім того, Вища рада правосуддя 10 січня розглянула питання про переведення восьми суддів ліквідованих апеляційних судів.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Экзамен в Верховный Суд и Антикорсуд: можно ли изменить результат
Сегодня день рождения празднуют
  • Анатолий Суржок
    Анатолий Суржок
    судья Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
  • Ирина Фаловская
    Ирина Фаловская
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда