Перевірка декларацій президента ФФУ: діяльність НАЗК оскаржують в суді

15:35, 20 марта 2019
Позивач вважає неналежною перевірку Агентством декларацій політика за 2015–2017 роки.
Перевірка декларацій президента ФФУ: діяльність НАЗК оскаржують в суді

До Окружного адміністративного суду Києва надійшли позови до НАЗК щодо перевірки декларацій народного депутата України, президента Федерації футболу України (ФФУ) Андрія Павелка. Про це повідомила прес-служба суду.

У своїх позовних вимогах позивач просить суд визнати протиправними та скасувати рішення Національного агентства з питань запобігання корупції про результати здійснення повної перевірки декларацій народного депутата А. Павелка за 2015, 2016, 2017 роки, оскільки, на думку позивача, НАЗК не було належним чином з’ясовано достовірність задекларованих відомостей, зазначених у відповідних деклараціях.    

Водночас позивач просить суд зобов’язати Національне агентство з питань запобігання корупції прийняти рішення про результати здійснення повної перевірки декларацій А. Павелка за 2015–2017 роки.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даних адміністративних справах.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо президента ФФУ Андрія Павелка. Досудове розслідування розпочали за фактами незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації. Причиною початку розслідування став журналістський сюжет про незадекларовані доходи політика.

Також ми повідомляли, що НАЗК оприлюднило рейтинг топ-порушників антикорупційного законодавства у лютому 2019 року. Перше місце у антирейтингу посів депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук. Агентство виявило декларування ним недостовірних відомостей на суму понад 4 млн гривень.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...