ССО взяла під охорону три судові установи у Дніпрі

15:44, 20 декабря 2019
Для співробітників провели інструктаж щодо особливостей несення служби з охорони цих судових установ.
ССО взяла під охорону три судові установи у Дніпрі

У п’ятницю, 20 грудня, одразу три судові установи міста Дніпра перейшли під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області. Про це інформує прес-служба ССО.

«Це Третій апеляційний адміністративний суд, Господарський суд Дніпропетровської області та Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпра.

Наразі під охороною Служби судової охорони у Дніпропетровській області перебуває вже сім судових установ Дніпропетровщини.

Начальник відділу охорони об’єктів судів, органів та установ системи правосуддя Територіального управління Служби у Дніпропетровській області майор Служби судової охорони Денис Шевченко провів для співробітників інструктаж щодо особливостей несення служби з охорони цих судових установ. Він також запевнив суддів та працівників апаратів судів, що співробітники Служби з честю і гідністю виконуватимуть свої професійні обов’язки, захищатимуть права та свободи усіх громадян, які перебуватимуть у судових установах», — йдеться у повідомленні.

Голови судів та керівники апаратів судів привітали співробітників Служби й побажали вдалого початку службової діяльності та нових професійних здобутків.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що голова Служби судової охорони оцінив зміни до Положення про проходження служби в ССО.

Також повідомлялося, що ССО взяла під охорону Вищий антикорупційний суд.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...