У ВРП запроваджено додаткові заходи для запобігання поширенню COVID-19

19:05, 13 марта 2020
Призупинено особистий прийом громадян та скасовано службові відрядження членів ВРП.
У ВРП запроваджено додаткові заходи для запобігання поширенню COVID-19
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Розпорядженням голови Вищої ради правосуддя А.А. Овсієнка у Вищій раді правосуддя із 13 березня 2020 року запроваджено додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє сайт ВРП.

Документ ухвалено з метою попередження виникнення та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, відповідно до статті 22 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», зважаючи на період карантину, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Відповідно до розпорядження, призупинено на період до 3 квітня 2020 року особистий прийом громадян в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя.

Скасовано на період до 3 квітня 2020 року службові відрядження в межах України та за межі України членів Вищої ради правосуддя, працівників секретаріату Вищої ради правосуддя, інспекторів служби інспекторів секретаріату Вищої ради правосуддя.

Рекомендовано здійснювати на період встановленого в Україні карантину заплановані міжнародні контакти членів Вищої ради правосуддя за допомогою електронних засобів комунікації.

Членам Вищої ради правосуддя рекомендовано обмежити кількість публічних зустрічей з великою кількістю громадян, а у разі необхідності проводити такі зустрічі за умови виконання протиепідемічних заходів, передбачених законодавством України.

На секретаріат Вищої ради правосуддя покладено обов’язки:

 • забезпечити висвітлення діяльності Вищої ради правосуддя з урахуванням цього розпорядження;
 • вжити організаційних, матеріально-технічних, фінансових, профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя;
 • своєчасно вносити пропозиції щодо забезпечення сталої роботи Вищої ради правосуддя та відведення загрози здоров’ю членів Вищої ради правосуддя, працівників секретаріату Вищої ради правосуддя, інспекторів служби інспекторів секретаріату Вищої ради правосуддя, працівників патронатних служб Вищої ради правосуддя та працівників, що здійснюють функції з обслуговування, осіб, що проходять стажування в секретаріаті Вищої ради правосуддя, відвідувачів.

Крім того, відповідно до пункту 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя, засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості. Рішення про проведення засідання в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (Секретарем Дисциплінарної палати) за клопотанням судді, поданим не пізніше, ніж за п’ять днів до засідання.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Мін’юсті повідомили, як захищатимуть в’язнів та персонал СІЗО від коронавірусу

Раніше ми писали, як народні обранці захищатимуться від коронавірусу. 

Окрім того, у будівлях суду почали  дистанційно вимірювати температуру тіла відвідувачам та працівникам. 

Також система безоплатної правової допомоги запроваджує обмежувальні заходи

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ужесточение уголовной ответственности: как на практике наказывают за преступления в военное время
Ужесточение уголовной ответственности: как на практике наказывают за преступления в военное время
Сегодня день рождения празднуют
 • Олег Мельник
  Олег Мельник
  голова Північно-Західного апеляційного господарського суду
 • Оксана Ул’яновська
  Оксана Ул’яновська
  суддя Святошинського районного суду міста Києва