Судова реформа: Міністерство юстиції розробляє ряд законопроектів

20:41, 17 июня 2020
Створено комісію з питань правової реформи та розробляються законопроекти щодо реформування судової системи: Денис Малюська.
Судова реформа: Міністерство юстиції розробляє ряд законопроектів

Зараз створено спеціальну комісію з питань правової реформи, колегіально приймаються рішення та розробляються законопроекти щодо реформування судової системи. Про це під час брифінгу повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, передає УНН

«Традиційно це сфера більше Офісу Президента, традиційно судова реформа концентрується там, зараз це реалізовано через створення спеціальної комісії з питань правової реформи, колегіально приймаються рішення, розробляються законопроекти. Законопроект, який спрямований на імплементацію двох рішень Конституційного суду, який визнав не конституційними ці дві судові реформи останніх періодів, власне пов’язанні з реформуванням Верховного Суду та Касаційних судів, це питання буде врегульовано у цьому законопроекті», — зазначив він.

Так, за його словами законопроект буде публічний та погоджений з Офісом Президента.

«Але це буде лише одним із ключових, але першим елементом судової реформи, буде ряд інших етапів в тому числі, частково ті, які імплементуватимуться Міністерством юстиції. Ми в свою чергу працюємо зі створення Суду присяжних, законопроект є у Верховній Раді, Третейські суди є у Верховній Раді, Арбітражі (Арбітражні суди – ред.) – на фінальній стації розробки. Так само винесемо на Кабінет міністрів України, плюс окремі точкові елементи – цифровізація судового процесу – це також за нами», — додав Малюська.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Малюська розповів про долю законопроекту щодо скасування адвокатської монополії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Воробьева
  Ирина Воробьева
  судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
 • Оксана Метелешко
  Оксана Метелешко
  судья Днепровского районного суда Киева
 • Олег Полюхович
  Олег Полюхович
  председатель Ровненского апелляционного суда
загрузка...