Рада суддів планує обрати членів ВРП на XVIII з’їзді суддів України

15:39, 26 сентября 2020
На переконання голова РСУ Богдана Моніча, скликати у нинішніх умовах окремий з’їзд суддів для того щоб обрати членів ВРП, щонайменше не розумно і не економно для бюджету.
Рада суддів планує обрати членів ВРП на XVIII з’їзді суддів України
rsu.gov.ua

Члени Ради суддів України сьогодні провели засідання робочої групи, під час якого обговорили питання, що пов'язані з організацією і проведенням XVIII з’їзд суддів України, який було заплановано на квітень цього року і перенесено у зв'язку з пандемією коронавірусу, передає офіційний сайт РСУ.

З огляду на те, що з'їзд суддів України було відтерміновано, як тепер вже очевидно, на кінець року, голова Ради суддів України Богдан Моніч запропонував подумати над внесенням змін до порядку денного з'їзду й обрати членів ВРП на місце тих, чиї повноваження закінчуються у березні 2021 року. На його переконання, скликати у нинішніх умовах окремий з'їзд суддів для того щоб обрати членів ВРП, щонайменше не розумно і не економно для бюджету.

«Зрозуміло, що такі зміни потребують врегулювання організаційних питань, але з прагматичного боку, таке рішення було б цілком виправдане. Зараз для нас важливо знайти приміщення і визначитися з датами», - зазначив Богдан Моніч.

Відтак, на засіданні робочої групи дійшли згоди в тому, що доповнення до порядку денного з'їзду будуть вноситися на наступному засіданні РСУ після врегулювання усіх питань з органами суддівського самоврядування і врядування.

Під час засідання робочої групи також було обговорено останній варіант редакції Правил поведінки працівників апарату суду. Керівник робочої групи Ради суддів України, голова Комітету з питань дотримання етичних норм, запобігання корупції і врегулювання конфлікту інтересів, суддя Верховного Суду Єгор Краснов зазначив, що цей документ, над якими зараз працюють у Раді, є базовими для працівників апарату суду.

«Над Правилами робоча група працює вже два роки. Ми мали безліч варіантів редакцій. Разом з міжнародними партнерами ми опрацьовували не те що кожен розділ, а кожне слово. Зараз я вірю, що наступного засідання Ради ми ці Правила затвердимо», - підсумував Єгор Краснов.

У підсумку засідання, учасники робочої групи визначилися з тим, що найближче засідання РСУ відбудиться у середині жовтня у режимі відеоконференцзв'язку.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла,  що Рада суддів України 24 вересня вчергове звернула увагу, що єдиним компетентним органом щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності суддів є РСУ, а не Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції (НАЗК).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталья Панченко
  Наталья Панченко
  судья Киевского окружного административного суда
 • Ирина Пучкова
  Ирина Пучкова
  судья Киевского районного суда Одессы
 • Ирина Шикеря
  Ирина Шикеря
  судья Первомайского районного суда Николаевской области
загрузка...