Ситуація критична: Третій ААС припинив відправку поштової кореспонденції

10:50, 7 декабря 2020
Третій апеляційний адміністративний суд звертається до учасників судових процесів із проханням особисто отримувати судові рішення в приміщенні суду.
Ситуація критична: Третій ААС припинив відправку поштової кореспонденції

У зв’язку з відсутністю фінансування судів та відсутністю поштових марок, Третій апеляційний адміністративний суд припиняє відправку поштової кореспонденції у судових справах. Про це повідомляє пресслужба суду.

Третій апеляційний адміністративний суд звертається до учасників судових процесів із проханням особисто отримувати судові рішення в приміщенні суду.

У зв’язку з такою ситуацією Третій апеляційний адміністративний суд також наполегливо рекомендує зареєструватися в системі «Електронний суд» для отримання судових рішень через цю систему.

При цьому слід зазначити, що для отримання судового рішення по Вашій справі через систему «Електронний суд» необхідно зареєструвати заявку у цій системі до дати прийняття судом рішення.

Тобто судові рішення, які прийняті до реєстрації заявки, відправці через систему «Електронний суд» у зв'язку з обмеженням алгоритму роботи системи не підлягають.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що нещодавно Оболонський райсуд Києва тимчасово припинив відправлення поштової кореспонденції. 

Нагадаємо, Дніпровський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції.

Також Печерський райсуд Києва обмежив відправку поштової кореспонденції.

А ще Обухівський районний суд Київської області, Шевченківський райсуд Києва, Деснянський районний суд міста Києва  та Голосіївський районний суд міста Києва припинили відправку поштової кореспонденції. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...