ВАКС продовжив строк дії обов’язків колишньому керівнику патронатної служби Кіровоградської ОДА

17:40, 22 января 2021
Правоохоронні органи підозрюють ексголову та колишнього керівника патронатної служби Кіровоградської ОДА в отриманні неправомірної вигоди.
ВАКС продовжив строк дії обов’язків колишньому керівнику патронатної служби Кіровоградської ОДА

21 січня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора та продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на колишнього керівника патронатної служби Кіровоградської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Підозрюваний зобов’язаний: прибувати до слідчого, в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора та суду за кожною вимогою; не відлучатися з території України, без дозволу слідчого (детектива), прокурора слідчого судді чи суду; повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з підозрюваним та свідками у кримінальному провадженні.

Строк дії ухвали – до 21 березня 2021 року включно.

Нагадаємо, правоохоронні органи підозрюють ексголову та колишнього керівника патронатної служби Кіровоградської ОДА в отриманні неправомірної вигоди. За версією слідства, вказані особи за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику органу державної влади в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму неправомірної вигоди підозрювані отримували частинами. Так, перша частина неправомірної вигоди склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень правопорушників було затримано. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Також ми повідомляли, що 20 січня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора та продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на колишнього голову Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алексей Плахов
  Алексей Плахов
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
 • Оксана Чус
  Оксана Чус
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Олег Билоус
  Олег Билоус
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Анатолий Радчук
  Анатолий Радчук
  судья Одесского окружного административного суда
загрузка...