Вища рада правосуддя здобула першу перемогу у Кубку Феміди 2021 з футболу

15:50, 4 октября 2021
Цим матчем команда ВРП завершує свою участь на Кубку Феміди 2021 з футболу.
Джерело фото: ВРП
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

В останньому турі групового етапу Кубку Феміди з футболу команда працівників Вищої ради правосуддя обіграла збірну Вищого антикорупційного суду. Запекла боротьба команд тривала увесь перший тайм, проте наші гравці попри наявність гольових моментів не змогли відкрити рахунок. Команда перемогла з рахунком 1:0, повідомляє пресслужба ВРП.

«Після першого тайму поле через травму залишив Олександр Фролов, а його місце зайняв Юрій Козій. Бажаємо Олександру якнайшвидшого одужання та повернення на футбольне поле.

У другому таймі наша команда продовжувала контролювати гру, тому гол був лише питанням часу. Після розіграшу чергового кутового Юрій Коваль відважився на дальній постріл і поцілив точно у дальній кут воріт, відкривши рахунок.

Після забитого м’яча ще кілька гольових моментів не використали Тарас Гусак (капітан команди) та Владислав Іванов (автор гольової передачі). Матч так і закінчився з рахунком 1:0.

Цим матчем команда ВРП завершує свою участь на Кубку Феміди 2021 з футболу. Нашим хлопцям забракло очок для виходу у плей-офф, але ж ми показали хорошу гру в усіх матчах та завершили турнір переможною грою.

Вища рада правосуддя вдячна організаторам турніру за проведення такого масштабного заходу, нашим фанатам – за палку підтримку, а усім суперникам – за хорошу гру», — йдеться у повідомленні.

Стартовий склад команди ВРП: Гусак Т. (к), Стадник Р. (в), Коваль Ю., Фролов О., Меткий О., Іванов В.

Запасні: Козій Ю.

Голи: Коваль Ю. (Іванов В.)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.